5 רעיונות לעיצוב שולחנות

אחרי שבחרתם גן אירועים או אולם חתונות, צריך לדאוג להתאים את העיצוב של החתונה לקונספט ולטעם האישי שלכם. במיוחד חשוב שלא לשכוח להשקיע מחשבה בעיצוב השולחנות, שמהווים חלק משמעותי בעיצוב ובהם מבלים המוזמנים לא מעט זמן. להלן 5 רעיונות טובים לשאוב מהם השראה.

1. בול עץ מעוצב

אם רוצים להעניק לחתונה נופך כפרי ומחוספס, ניתן למקם במרכז השולחן בול עץ חתוך, אסתטי ומעוצב, ועליו להניח מה שתבחרו – פמוטי נרות, פרחים, עציצי תבלין – וכו’. גם בקבוק יין יתאים למטרה. עץ מוסיף מראה טבעי ומיוחד, ובהחלט כדאי לשקול לכלול אותו בעיצוב החתונה בכלל ועיצוב השולחנות בפרט.

2.  מפיות יצירתיות ומקוריות

כדאי להיות יצירתיים עם מפיות השולחן, וקשת האפשרויות מבחינה זאת בהחלט רחבה מאוד. כמה אפשרויות לדוגמא בשביל להצית את הדמיון שלכם – מפיות עם תפריט, מפיות עם שם המוזמן או עם מסר אישי, מפיות צבעוניות, מפיות מצוירות – ועוד. מדובר בפריט קטן מבחינה פיסית, אך עם חשיבות גדולה בעיצוב השולחן.

3. תאורה מיוחדת

אמצעי תאורה מוסיפים מאוד לרגש ולרומנטיקה שבחתונה, וכמובן שגם לאווירה – הן ברמה הכללית והן ברמת השולחן. תוכלו לבחור להשתמש למשל בעששיות מסוגים שונים, בנרות גבוהים, צבעוניים וארומאטיים ובנרות בבקבוק יין. במידה ואתם בוחרים להשתמש בפמוטים, כדאי להשקיע מחשבה גם בבחירה שלהם ולבחור בפמוטים בעלי נוכחות.

4. ספרים

ספרים בעלי כריכות מהודרות בהחלט יכולים להשתלב במרכז השולחן שלכם. כמו במקרה של בול העץ, הם יכולים לשמש כמעמד לחפצים ואקססוריז נוספים, אך הם שימושיים בעיצוב גם בזכות עצמם. כמובן שכדאי לבחור בספרים בעלי נושא רלוונטי באופן זה או אחר, כמו למשל ספרי אגדות, קלאסיקות ספרותיות או ספרים רומנטיים.

5. עושר טבעי וקולינארי

בשולחן החתונה נהוג לשתות ולאכול, לכן לא יזיק לפזר למשל כמה פירות אקזוטיים ו/או עציצי תבלין. כך ניתן להוסיף צבעוניות, ריחות טובים, אווירה קולינארית ועשירה ולגרות את התיאבון ואת החיך של המוזמנים. כמובן שמעבר לאווירה ולעיצוב, ניתן גם להשתמש בהם למטרה שלשמה הם קיימים – אכילה!

“מערבה” הוא גן אירועים בשרון, ששם דגש על אווירה, סטייל, עיצוב וקולינריה משובחת.